Senior Data Insight Analyst
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Żabka Future
24. 8. 2024

Czy pasjonujesz się danymi i ich zdolnością do opowiadania historii? Czy chcesz w pełni wykorzystać swoje umiejętności analityczne, by wpływać na strategiczne decyzje biznesowe? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Obowiązki:

  • Analiza danych w celu eksploracji potencjalnych usprawnień i ich dalsza komunikacja partnerom biznesowym
  • Inicjowanie procesów badawczych, w tym identyfikacja hipotez i projektowanie testów
  • Tworzenie rekomendacji poprawiających efektywność działań opartych o data-driven frameworks
  • Przygotowywanie analiz (transformacja, modelowanie i wizualizacja informacji pochodzących z dużych zbiorów danych) na potrzeby działów biznesowych oraz kluczowych projektów, pozwalających na monitorowanie inicjatyw i efektywne komunikowanie postępów
  • Projektowanie raportów i dashboardów, w oparciu o zasady efektywnej wizualizacji danych oraz specyficzne potrzeby biznesowe
  • Współpraca z interesariuszami w zakresie wyznaczenia i zastosowania krótko i długo-terminowych KPI spójnych z finansowymi celami i strategią firmy
  • Prowadzenie badań nad nowymi metodami analizy danych i testowanie ich w praktyce biznesowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w analizie i chęć do wgłębiania się w dane, ustrukturyzowania problemów i przeprowadzania analiz przekładających się na biznesowe rekomendacje
  • Zaawansowana znajomość MS PowerBI oraz SQL
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne)
  • Doświadczenie w zakresie projektowania raportów i dashboardów przy użyciu nowoczesnych narzędzi BI
  • Doświadczenie w zakresie transformacji dużych zbiorów danych oraz pracy z hurtowniami danych
  • Umiejętność swobodnej komunikacji, prowadzenia prezentacji, merytorycznych dyskusji w języku polskim i angielskim
  • Silna orientacja biznesowa i koncentracja na wyznaczonych celach
  • Samodzielność i kreatywności w poszukaniu rozwiązań problemów biznesowych
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej; umiejętność budowy solidnych relacji z interesariuszami i członkami zespołu

Co my oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premie związane z realizacją celów wpisanych w strategię firmy
  • Pracę hybrydową: w siedzibie spółki w Poznaniu oraz w biurze w Warszawie (elastyczne podejście do lokalizacji)
  • Podnoszenie kwalifikacji: wyznaczone ścieżki rozwoju w ramach analitycznych macierzy kompetencji, zniżki na studia, awanse i rekrutacje wewnętrzne
  • Pracę na nowoczesnych narzędziach technologicznych w doświadczonej społeczności analitycznej
  • Udział w konferencjach i wydarzeniach analitycznych
  • Pakiet benefitów (opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, wsparcie prawnie i psychologiczne oraz wiele innych) oraz wiele innych o których przeczytasz na naszej stronie

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721