Senior Consultant - Ekspert do spraw gospodarki odpadami
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ARUP POLSKA sp. z o.o.
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu analiz przedprojektowych / koncepcji technologicznych i funkcjonalnych inwestycji, prowadzenie analiz dla projektów z branż WtE / biogaz / biometan / instalacji przetwarzania odpadów
  • Weryfikacja dokumentacji związanej z planowaniem inwestycji
  • Analiza rynku energii, systemów gospodarki odpadami i łańcucha powiązań (analiza strumienia odpadów, jego odbioru i zagospodarowania)>
  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie minimalizacji wpływu organizacji na środowisko, zgodne z wytycznymi dyrektyw i regulacji UE
  • Współpraca w międzynarodowym zespole w zakresie projektów oraz wymiany dobrych praktyk
  • Udział w projektach dekarbonizacji miast / spółek
  • Doradztwo merytoryczne z zakresu zagadnień technicznych inwestycji
  • Tworzenie koncepcji technicznych, prowadzenie analiz oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej;
  • Analiza rynku oraz monitorowanie nowych trendów w obszarze rozwiązań technicznych w energetyce.
  • Analizy ryzyk i działań mitygujących
  • Współpraca z klientem.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze branży energetycznej /gospodarki odpadami / WtE / biogaz / biometan
  • Doświadczenie przy planowaniu lub realizacji projektów inwestycyjnych
  • Znajomość aktualnych przepisów środowiskowych na poziomie krajowym i europejskim oraz procesów legislacyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę i dopuszczeniem do użytkowania
  • Znajomość podstaw projektowania / budowy linii technologicznych
  • Znajomość języka angielskiego i polskiego na poziomie bardzo dobrym,
  • Bardzo dobra obsługa komputera i znajomość programów MS Office (Excel, Power Point)
  • Mile widziane doświadczenie projektach w zakresie gospodarki odpadami na innych rynkach europejskich
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria środowiska, ochrona środowiska lub pokrewne.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia na kursach i szkoleniach specjalistycznych w ramach organizacji (również w wymiarze międzynarodowym) oraz zdobywania doświadczenia w organizowaniu pracy multidyscyplinarnych zespołów projektowych.
  • Nieograniczony dostęp do platform wymiany informacji
  • „Arup University” w ramach którego udostępniamy pracownikom tysiące szkoleń
  • Jako organizacja wspieramy rozwój naszych pracowników oferując także programy takie jak: "Invest in Arup", w których pracownicy mogą otrzymać wewnętrznie finansowanie na rozwój innowacyjnych technologii bądź usług
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Kafeteria, owoce w biurze, udział w zyskach firmy)
  • Lekcje języka angielskiego
  • Dynamiczny zespół
  • Dużo wyzwań, które nas napędzają do działania
  • Duży wpływ na działanie organizacji
  • Ciekawe projekty, które nie zawsze są oczywiste
  • Praca nie tylko w Polsce. Kontrakty zagraniczne w ciekawych lokalizacjach
  • Ogromne spektrum działań w ramach realizowanych projektów
  • Słuchamy naszych pracowników i staramy się, aby projekty, o które się ubiegamy były inspirujące i rozwojowe dla całego zespołu :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • członkostwo w prywatnych klubach
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Jesteśmy globalną firmą łączącą profil inżynieryjny i doradczy. Prowadzimy 89 biur w 33 krajach na 5 kontynentach. Zatrudniamy ok. 19 000 osób: doradców, planistów, projektantów i inżynierów.

Nasze projekty są niebanalne. Nie boimy się wyzwań. Pracujemy zgodnie z misją

We shape a better world

Jesteśmy autorami prestiżowych projektów o międzynarodowej renomie, takich jak budynek Opery

w Sydney, High Speed 1 w Londynie, czy Centrum Olimpijskie w Pekinie. Zapraszamy do zapoznania się z innymi osiągnięciami Pracowników Arup na www.arup.com

Jeśli chcesz być częścią firmy, która pracuje nad największymi wyzwaniami w inżynierii na wszystkich kontynentach – od Opery w Sydney, przez dokończenie budowy katedry Sagrada Familia w Barcelonie po szereg obiektów przesyłowych obejmujących fabryki firm Pepsico, Valeo, Procter and Gamble a także warszawski drapacz chmur Złota 44, Data Centers czy Orientarium w Łodzi, dołącz do zespołu Arup.

Każdego dnia wykorzystujemy innowację i kreatywność naszych pracowników oraz najnowocześniejsze technologie cyfrowe. W projektach stosujemy procesy automatyzacyjne i parametryczne, by jak najbardziej efektywnie projektować obiekty budowlane.

Chętnie dzielimy się wiedzą między zespołami na całym świecie, zapewniamy możliwość stałego rozwoju oferując specjalistyczne kursy i szkolenia organizowane przez Arup University, często we współpracy z czołowymi uczelniami.

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210