Senior Busines Analyst
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188370

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Senior Analityk Biznesowy  Lokalizacja: zdalnie / Warszawa Branża: projekt w sektorze bankowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa (pierwszy kontrakt na 12 miesięcy)Stawka: 130-150 PLN/h netto + VATStart date: ASAP, max. w ciągu 1 miesiącaGodziny pracy: elastyczne, między 7:00 a 17:00Praca hybrydowa: wizyty w biurze w Warszawie raz na 2 tygodnie
Stos technologiczny: BPMN, UML, SQL, CASE (np. Enterprise Architect)
Projekt:Projekt dla dużego Klienta z sektora Bankowego
Czym będziesz się zajmował:

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz z programistami, testerami i administratorami systemów
  • Samodzielna analiza i modelowanie procesów biznesowych
  • Samodzielna analiza wymagań pod kątem wykonalności
  • Opis wymagań, m.in. w formie User Story
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej/technicznej w Confluence
  • Nadzór nad pracami zespołu projektowego – weryfikacja zgodności rozwiązania z wymaganiami i założeniami
  • Udział w przygotowaniu planu testów oraz weryfikacja scenariuszy testowych przed wykonaniem testów
  • Wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań
  • Wsparcie dla Helpdesk w analizie skomplikowanych incydentów
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania
  • Prezentowanie rozwiązań dla interesariuszy

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach (start między 7:00 a 9:00)
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays
Czego oczekujemy:
  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w roli Analityka Biznesowego
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, postawa właścicielska, dbałość o wysoką jakość wykonanej pracy.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie z presją czasu.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej zrozumiałej dla programistów.
  • Doświadczenie w pracy z zespołami wielofunkcyjnymi i zdolność efektywnej komunikacji z programistami, projektantami, menedżerami produktu i innymi interesariuszami, umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra znajomość SQL (znajomość na poziomie umożliwiającym przeprowadzanie analizy danych).
  • Znajomość notacji BPMN, UML.
  • Znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect.
  • Znajomość i umiejętność pracy w metodykach zwinnych (Scrum).
  • Znajomość metod opisu wymagań w formie User Story lub Use Case

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:
  • Doświadczenie w pracy z Microsoft Dynamics
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle lub MS SQL Server
  • Znajomość zagadnień z zakresu leasingu, compliance, finansów
  • Doświadczenie w pracy z narzędziem Azure DevOps (dawniej TFS)
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury systemów informatycznych, z uwzględnieniem wymagań bezpieczeństwa i wydajności
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i zgłaszanie błędów do dostawców zagranicznych

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584