Senior Backend Java Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
GreenMinds Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Dla jednego z naszych Klientów (międzynarodowa firma finansowo-konsultingowa) poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Java Backend Developer ( mid / senior)

Praca 100% zdalna - godziny pracy standardowe 9.00 -17.00

Projekt międzynarodowy / UK - globalna aplikacja oparta na analizie danych

Rekrutacja prowadzona jest online, przewidywane ok. 2/3 etapy.

WYMAGANIA:

  • min. 6 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Java Developera
  • doświadczenie w pracy z: Java, Spring , PostgreSQL, Azure Devops
  • znajomość Angular, Javascript
  • znajomość technologii konteneryzacji (Docker) oraz orkiestracji (Kubernetes)
  • znajomość liquibasegroovy
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów - skrupulatność i samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1

NICE TO HAVE:

  • znajomość frameworka grails i frameworka struts

OBOWIĄZKI:

• rozwój aplikacji

• projektowanie architektury aplikacji, modułu aplikacji i modułu danych

Jesteś zainteresowany/a? Nie wahaj się, aplikuj!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536