Senior Backend Developer (Java)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Link Group
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwijanie backendu w różnych aplikacjach, zarówno tych nowo tworzonych, jak i już istniejących.
  • Przeprowadzanie przeglądów kodu w celu zapewnienia jego jakości i zgodności z najlepszymi praktykami.
  • Aktywny udział w spotkaniach i ceremoniach SCRUM, w tym planowaniu, przeglądach sprintów oraz retrospektywach.
  • Współpraca przy analizie technicznej i udział w dyskusjach na temat architektury i rozwiązań technicznych.
  • Inicjowanie i proponowanie ulepszeń oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Utrzymywanie bliskiej współpracy z członkami zespołu oraz skuteczna komunikacja na każdym etapie projektu.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Javy (w wersjach od 11 do 17).
  • Biegłość w pracy z frameworkiem Spring, w tym z wersjami Spring Boot 2-3.
  • Dobra znajomość JPA oraz Hibernate.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych, w szczególności Oracle, oraz optymalizacja zapytań SQL.
  • Doświadczenie w tworzeniu interfejsów API.
  • Dobra znajomość narzędzi takich jak GIT i Maven.
  • Zrozumienie zasad architektury mikroserwisowej oraz praktyczne doświadczenie w jej wdrażaniu.
  • Znajomość procesów SCRUM i umiejętność pracy zgodnie z tymi metodami.
  • Wiedza na temat zabezpieczeń w aplikacjach backendowych.
  • Doświadczenie w pisaniu solidnych testów jednostkowych i integracyjnych.
  • Doświadczenie w pracy z Kubernetes i Ansible.
  • Płynna znajomość języka angielskiego.
  • Otwartość na wizyty w biurze w Warszawie - 1-2 razy w miesiącu.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648