Senior Backend Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Pergamin
20. 9. 2024

Pergamin to działający od 2017 roku startup rozwijający swój autorski system do pracy z umowami online w modelu SaaS. Współpracujemy głównie z firmami z segmentu enterprise, a wśród naszych klientów są m.in. Benefit Systems, Volvo, Renault, Kross, Bolt czy Westwing.

Wejdź na https://pergam.in/ i dowiedz się więcej!

Ze względu na szybki rozwój działu produktowego poszukujemy do naszej załogi Senior Backend Developera. Jej/jego rolą będzie budowanie razem z nami zaawansowanego SaaS-owego produktu Pergamin, którym rewolucjonizujemy obszar contract automation i contract managementu. Naszym celem jest, aby praca z umowami zyskała bardziej ludzką twarz i zabierała znacznie mniej czasu ⏳

Cenimy sobie życzliwą atmosferę i lubimy dowozić rzeczy Poszukujemy osoby, która wie, jak grać w drużynie, potrafi brać odpowiedzialność za prowadzone projekty, efektywnie organizuje swój czas pracy, a oprócz tego jest godna zaufania i nastawiona na szybki rozwój osobisty i zespołowy

Jako Senior Backend Developer będziesz tworzyć, wymyślać i budować najważniejsze funkcje w naszej aplikacji w zespole składającym się z frontend i backend developerów, testerów, UX/UI designera i DevOpsa, a to wszystko przy wsparciu Tech Leada

Twoje obowiązki

  • Budowanie od podstaw: projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie aplikacji Pergamin, w tym tworzenie nowych komponentów aplikacji, także od zera;
  • Usprawnianie: optymalizacja wydajności aplikacji poprzez identyfikację i rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością, optymalizacja ładowania zasobów;
  • Ułatwianie życia sobie i innym: testowanie i debugowanie kodu backendowego w celu zapewnienia wysokiej jakości i niezawodności aplikacji, w tym pisanie testów jednostkowych;
  • Praca z ludźmi: praca z zespołem projektowym w celu analizy wymagań, projektowania architektury aplikacji oraz implementacji funkcjonalności zgodnie z najlepszymi praktykami;

Co możemy Ci zaoferować

  • Pracę w trybie hybrydowym (możliwość pracy zdalnej do 2 dni w tygodniu);
  • Realny wpływ na projekty, w których uczestniczysz, i na rozwój całej firmy;
  • Pomoc innych członków zespołu w rozwiązywaniu problemów;
  • Możliwość obserwowania, jak produkt, który tworzymy, rozwiązuje prawdziwe problemy naszych klientów;
  • Pracę w doświadczonym zespole (UX/UI Designer, zespół QA, zespół backend i frontend, DevOps, Tech Lead);
  • Dobrą, życzliwą i miłą atmosferę z nastawieniem na „get things done”.

Czego od Ciebie oczekujemy

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy jako backend developer;
  • Bardzo dobrej znajomości PHP 8.x;
  • Znajomości Laravel 9.x/10.x/11.x lub innych dojrzałych frameworków;
  • Doświadczenia w konsumowaniu i tworzeniu REST API;
  • Znajomości wzorców projektowych i umiejętności pisania czystego kodu, który działa i jest łatwy w utrzymaniu;
  • Łatwości pracy z nowymi bibliotekami, wdrażania ich na podstawie dokumentacji;
  • Ciekawości świata technologii – zanim zaczniesz kodować, chcesz zrozumieć, jaki problem tak naprawdę rozwiązujesz;
  • Brania odpowiedzialności – za siebie, ale też za pomoc innym (ownership);
  • Świadomości tego, że „done is better than perfect”, a efektem Twojej pracy powinno być dowożenie wartości biznesowej;
  • Rozwiniętej umiejętności komunikacji i pracy zespołowej;
  • Proaktywności, wsparcia wiedzą i doświadczeniem oraz zaangażowania w proces wytwarzania oprogramowania jako dotykającego nie tylko kwestii związanych z backendem.

Dodatkowym atutem będzie

  • Znajomość innych frameworków backendowych;
  • Podstawowa znajomość Python;
  • Doświadczenie w pracy z usługami AWS;
  • Znajomość wartości i filozofii poruszanej w „Pragmatic Programmer”.

Wymiar współpracy:

Full-time

Rodzaj współpracy:

Praca hybrydowa, 2 dni w tygodniu zdalnie.

Jeśli chcesz trafić do zespołu specjalistów, którzy będą wspierać Twój rozwój, i chcesz pracować nad innowacyjnymi projektami – nie zwlekaj i aplikuj już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045