Senior Associate w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Colliers
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Doradzanie i reprezentacja właściciela w zakresie wynajmu powierzchni handlowych;
  • Doradzanie i reprezentacja marek i sieci handlowych w zakresie pozyskania i wynajmu powierzchni handlowych z focusem na highstreet oraz projekty wielofunkcyjne;
  • Doradzanie przy budowaniu strategii ekspansji, tworzenia nowych koncepcji sieci handlowych oraz prowadzenie negocjacji w zakresie optymalizacji kosztów umów najmu;
  • Uczestniczenie w projektach międzydziałowych oraz międzynarodowych;
  • Aktywne poszukiwanie, identyfikowanie i kwantyfikowanie potencjału nowego biznesu;
  • Uczestniczenie w prezentacjach usług oraz przetargach;
  • Proponowanie i tworzenie nowych inicjatyw i rozwiązań w obszarze organizacji, biznesu, w tym w zakresie budowania wartości dla klientów;
  • Współpraca i budowanie relacji biznesowych z właścicielami nieruchomości komercyjnych oraz z najemcami;
  • Monitorowanie rynku i utrzymanie bieżącej wiedzy na temat sektora oraz jego uczestników.

Nasze oczekiwania:

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy w sektorze usług B2B poparte sukcesami, sektor handlowy preferowany;
  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzonych transakcji handlowych w nieruchomościach m.in. typu high street, PRS oraz lokalach znajdujących się w parterach budynków biurowych;
  • Znajomość runku i umiejętność identyfikowania potencjalnych okazji transakcyjnych w zakresie rynku nieruchomości komercyjnych negocjacje – umiejętność skutecznego negocjowania warunków wynajmu nieruchomości;
  • Umiejętności interpersonalne – doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność nawiązywania i utrzymania relacji biznesowych;
  • Odwaga i dynamika w działaniu;
  • Silna determinacja i zdolność do działania z własnej inicjatywy;
  • Samodzielność w działaniu oraz zdolność do podejmowania inicjatyw;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Gotowość na rozwój umiejętności w zakresie nowoczesnych narzędzi biznesu w oparciu o nowoczesne technologie.

Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku nieruchomości komercyjnych, a Twoje umiejętności i pasja przyczynią się do osiągnięcia sukcesu zarówno dla Ciebie, jak i dla naszej firmy.

To oferujemy:

  • Pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) i Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023;
  • Elastyczny model pracy (praca hybrydowa);
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni wolne dla rodziców (6 dni rocznie), dostęp do platformy szkoleniowej oraz platformy benefitowej;
  • Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji.

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377