Senior Accountant with German (new SSC)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
SALES HR
6. 6. 2024

Naszym klientem jest firma ze Skandynawii, która przenosi procesy z całej Europy oraz otwiera nowe centrum usług wspólnych (SSC)

Szukamy osoby na stanowisko

Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- sprawdzanie i przetwarzanie faktur od dostawców, zapewnienie terminowych płatności zgodnie z umowami

- generowanie i wysyłanie faktur do klientów, śledzenie płatności i monitorowanie zaległych rachunków

- rejestrowanie transakcji finansowych w księdze głównej, łącznie z zapisami księgowymi, rozliczeniami, korektami

- uzgadnianie wyciągów bankowych i innych rachunków

- wsparcie procesów budżetowania poprzez zestawianie danych finansowych, analizę odchyleń i pomoc w opracowywaniu prognoz finansowych

- dostarczanie dokumentów dla audytów, współpraca z audytorami

- wskazywanie potencjalnych usprawnień

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

- minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku księgowym w międzynarodowym środowisku (najchętniej SSC/BPO)

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom C1) oraz angielskiego (B2)

- duża dbałość o szczegóły, analityczne podejście do tematów księgowych

- umiejętność samodzielnej pracy przy minimalnym nadzorze

- bardzo dobra znajomość MS Office oraz SAP (moduły SD/FI)

- bardzo dobre umiejętności organizacyjne

- wykształcenie wyższe związane z finansami / rachunkowością

OFERUJEMY

- umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)

- pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika

- możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)

- stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)

- pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)

- możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych skandynawskich firm

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914