Senior Accountant with English (new SSC)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
SalesHR
11. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprawdzanie i przetwarzanie faktur od dostawców, zapewnienie terminowych płatności zgodnie z umowami
  • generowanie i wysyłanie faktur do klientów, śledzenie płatności i monitorowanie zaległych rachunków
  • rejestrowanie transakcji finansowych w księdze głównej, łącznie z zapisami księgowymi, rozliczeniami, korektami
  • uzgadnianie wyciągów bankowych i innych rachunków
  • wsparcie procesów budżetowania poprzez zestawianie danych finansowych, analizę odchyleń i pomoc w opracowywaniu prognoz finansowych
  • dostarczanie dokumentów dla audytów, współpraca z audytorami
  • wskazywanie potencjalnych usprawnień

WYMAGANIA:
  • minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku księgowym w międzynarodowym środowisku (najchętniej SSC/BPO)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • duża dbałość o szczegóły, analityczne podejście do tematów księgowych
  • umiejętność samodzielnej pracy przy minimalnym nadzorze
  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz SAP (moduły SD/FI)
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
  • wykształcenie wyższe związane z finansami / rachunkowością

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę - wysokość wynagrodzenia do ustalenia (otwartość na oczekiwania finansowe)
  • pracę w skandynawskiej kulturze organizacyjnej, nastawionej na dobrostan pracownika
  • możliwość realnego awansu (struktury się dopiero tworzą w Polsce)
  • stacjonarny tryb pracy przez okres kilku miesięcy z komfortowo urządzonego biura w Gdańsku (przenoszenie procesów, start ) potem praca hybrydowa (3 dni biuro, 2 dni zdalnie)
  • pakiet benefitów dostępny w późniejszym terminie (obecnie na etapie ustalania, zbierania ofert etc)
  • możliwość uczestniczenia w całkowicie nowym projekcie jednej z większych skandynawskich firm

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458