Senior Accountant / Chief Accountant
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Moltton
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Lokalizacja
Gliwice
Pracodawca
Moltton
Dodano
10.04.2024
Numer referencyjny
8507_7303

Główne obowiązki:

Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,

Sporządzanie i analiza sprawozdań finansowych oraz raportów,

Współpraca z instytucjami finansowymi i audytowymi,

Koordynowanie transakcji intercompany i uzgadnianie sald z kontrahentami,

Nadzór nad prawidłowością inwentaryzacji,

Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie operacji,

Aktywne uczestnictwo w implementacji nowych rozwiązań i narzędzi księgowych.

Wymagania:

Wyższe wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne,

Minimum 3-5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowym, najlepiej w firmie produkcyjnej.

Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości, umiejętność sporządzania deklaracji VAT, PIT, CIT oraz innych dokumentów,

Doświadczenie w tworzeniu rocznych sprawozdań finansowych,

Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

Doskonała organizacja pracy, umiejętności komunikacyjne i zdolności przywódcze.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanej, międzynarodowej organizacji,

Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem świadczeń pozapłacowych,

Przyjazne i inspirujące środowisko pracy z profesjonalnym zespołem,

Możliwość rzeczywistego wpływu na rozwój i funkcjonowanie działu księgowości,

Dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy oraz szansę na rozwój i zdobycie nowych umiejętności.

Jeśli jesteś gotowa/-y na nowe wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój prestiżowej firmy, czekamy na Twoją aplikację!

Moltton

Dołącz do międzynarodowej organizacji produkcyjnej w Gliwicach, która stanowi kluczowy element strategii rozwoju firmy w tej części Europy.

W związku z rozwojem nowoczesnej organizacji, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Senior Accountant / Chief Accountant która będzie odpowiedzialna na samodzielnym stanowisku za obszar księgowości współpracując z Dyrektorem Finansowym i Zarządem.

  • Praca Gliwice
  • Chief marketing officer Gliwice
  • Chief security officer Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782