Senior Account Manager ATL
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Digital Brothers Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Lokalizacja: 100% praca zdalna, chociaż praca z Warszawy będzie dodatkowym atutem

Forma zatrudnienia: Umowa B2B

Wynagrodzenie: 12-15,5k netto

Jesteśmy Agencją Kalicińscy – nowoczesnym i dynamicznym zespołem, który uwielbia tworzyć efektywne i kreatywne kampanie. Szukamy doświadczonego Senior Account Managera, który dołączy do nas i pomoże nam realizować ambitne projekty dla naszych klientów z dziedziny ATL.

Kogo szukamy?

Senior Account Managera z doświadczeniem, który:

  • Ma minimum 4-letnie doświadczenie w zarządzaniu kampaniami ATL.
  • Doskonała znajomość procesów kampanijnych, w tym planowania, realizacji i oceny wyników.
  • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem projektowym, motywowania go i wyznaczania priorytetów.
  • Wysoka skrupulatność oraz dbałość o szczegóły.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, zdolność do budowania i utrzymywania relacji z klientami.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kampaniami ATL na każdym etapie – od briefu, przez realizację, aż po ewaluację.
  • Koordynowanie działań zespołu oraz współpraca z klientami, dostawcami i podwykonawcami.
  • Nadzorowanie budżetu kampanii i dbanie o efektywność kosztową realizowanych działań.
  • Przygotowywanie raportów z realizacji kampanii oraz ich analiza.
  • Zarządzanie czasem swoim i zespołu, by zapewnić terminową realizację zadań.
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach z klientami, prezentowanie pomysłów i rozwiązań.

Jeśli jesteś osobą z doświadczeniem agencyjnym, dla której komunikacja i zarządzanie projektami to pasja, dołącz do nas i twórz razem z nami kampanie, które robią różnicę!

  • Praca Gdańsk
  • Account manager Gdańsk
  • Key Account Manager Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Content Manager Gdańsk
  • Project Manager Gdańsk
  • Product manager Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536