Senior Account Executive
  • Brwinów
Brwinów, Brwinów, Masovian Voivodeship, Polska
McCANN Poland
12. 6. 2024

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior Account Executive

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów komunikacyjnych opartych na media planach (digital, SoMe) pod nadzorem przełożonego;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem, identyfikacja jego potrzeb i oczekiwań, monitorowanie konkurencji klienta;
  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu prezentacji oraz prezentowanie przed klientem, również po angielsku;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami agencji: kreatywnym, strategicznym, SoMe, produkcji;
  • Koordynacja pracy podwykonawców takich jak domy produkcyjne, dom mediowy, studia fotograficzne, freelancerzy;
  • Tworzenie kosztorysów, pilnowanie budżetów i rozliczanie projektów pod nadzorem przełożonego.

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia związanego z obsługą Klientów w agencji reklamowej;
  • Umiejętność budowania relacji z klientem oraz umiejętności prezentowania na żywo i zdalnie;
  •  Doświadczenie w obsłudze kampanii digital i SoMe; znajomość formatów mediowych
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania, dbałość o szczegóły, zaangażowanie; proaktywność
  • Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem swoim i innych;
  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w agencji o zasięgu międzynarodowym;
  • Pracę dla jednego z kluczowych klientów agencji;
  • Pracę z rynkami zagranicznymi w agencji tworzącej komunikację dla 5 rynków z regionu CEE (ta liczba wciąż rośnie);
  • Ciągły rozwój – tworzymy komunikację 360, będziesz m. in. działał w socialach, organizował sesje zdjęciowe, pracował na planach reklamowych czy współpracował z influencerami;
  • Pracę hybrydową – dysponujemy dwoma lokalizacjami (Centrum i Mokotów);
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnym szacunku i wspieraniu różnorodności pracowników zespołu;
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych i lokalnych warsztatach i projektach szkoleniowych;
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do lekcji języka angielskiego;
  • Biuro dog-friendly.

  • Praca Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055