SEM Specialist
  • Tulce
, Tulce, Greater Poland Voivodeship, Polska
Hendi Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii!

W Polsce działamy od prawie 20 lat. Wchodzimy w skład międzynarodowej grupy Hendi ,działającej na rynkach europejskich od nieomal 100 lat. Konsekwentnie budujemy markę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów. Jesteśmy liderem w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy poprzez sieć dystrybutorów , sklepy stacjonarne oraz w e-commerce (nowoczesny sklep online www.hendi.com).

lokalizacja Firmowa 12, Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzone działań z zakresu optymalizacji płatnych kampanii marketingowych w wyszukiwarkach internetowych
  • prowadzenie lub/i koordynowanie kampanii reklamowych w Google Ads, w tym:
  • reklamy tekstowe
  • reklamy produktowe
  • reklamy w sieci reklamowej
  • reklamy wideo
  • reklamy lokalne
  • prowadzenie lub/i koordynowanie kampanii reklamowych za pomocą Bing Ads, w tym
  • inne, w ramach potrzeb reklamowych
  • współpracę przy zarządzaniu narzędziami do tworzenia feedów produktowych
  • współpracę w zarządzaniu sklepami internetowymi w zakresie umożliwiającym prowadzenie kampanii marketingu performance
  • współpracę z agencjami marketingowymi współpracującymi z HENDI
  • współpracę z innymi osobami w HENDI umożliwiającymi prowadzenie kampanii marketingu performance

Nasze wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • znajomość języka angielski na poziomie min. B2
  • znajomość Google Analytics, Google Ads, Bing Ads na poziomie zaawansowanym
  • rzetelność
  • umiejętność wyciągania wniosków na temat efektywności prowadzonych kampanii
  • myślenie analityczne, zamiłowanie do testowania nowych rozwiązań
  • zaangażowanie, chęć do pracy w zespole i komunikatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie w środowisku międzynarodowym
  • Looker Studio
  • Facebook Ads Manager

To oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia
  • nowoczesną i komfortową siedzibę firmy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do Multisportu
  • owoce w biurze
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 147
15 080