SEM Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
FormUp
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

Agencją marketingową, prowadzącą kompleksową obsługę kanałów digital. Główny nacisk kładziemy na umiejętności analityczne, tworzenie lejków konwersji, mierzenie sprzedaży oraz kontakt i relacje z klientami.

Poszukujemy specjalisty SEM do działu performance. Twoim zadaniem będzie prowadzenie i optymalizacja kampanii w ramach ekosystemu Google Ads i Bing Ads. Bieżący kontakt z klientem, statusy, planowanie i raportowanie działań.

Pracujemy w modelu hybrydowym - częściowo zdalnie, częściowo w biurze na warszawskim Żoliborzu.

Od kandydatów oczekujemy:

➡ minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze kampanii Google Ads

➡ wysokich umiejętności komunikacyjnych

➡ zainteresowania w obszarze performance marketingu SEM i Social Media

➡ certyfikatów Google w zakresie Google Ads i/lub Google Analytics

➡ praktycznej znajomości Google Analytics, Google Tag Manager, Google Looker Studio

➡ znajomości jęz. angielskiego w stopniu B2

➡ umiejętności szybkiego przyswajania nowej wiedzy

➡ dobrej organizacji pracy i współpracy w zespole

Oferujemy:

✅ wynagrodzenie w przedziale 7 000 - 10 000 zł brutto, w zależności od doświadczenia i umiejętności

✅ 7-godzinny dzień pracy (w piątki 6-godzinny)

✅ długoterminowe, stabilne zatrudnienie

✅ prywatna opieka medyczna Medicover

✅ dofinansowanie do karty Multisport

✅ świetną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów

✅ lekcje angielskiego z lektorem

✅ możliwość rozwoju w innych kanałach mediowych: Meta Ads, Content Performance, Data Analyst

Zakres obowiązków:

➡ prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads, Bing Ads

➡ aktywny udział w spotkaniach, statusach z klientami

➡ pomiar, analiza i optymalizacja prowadzonych działań

➡ przygotowywanie prezentacji, analiz dla klientów

➡ przygotowywanie raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami

➡ udział przy tworzeniu media planów i ofert dla klientów

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV i kilka słów wypełniając formularz poniżej.

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116