Sekretarz Szkoły
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Cosinus
5. 9. 2024

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania.
Twój zakres obowiązków
prowadzenie dokumentacji biurowej w sekretariacie
obsługa klientów - w tym telefoniczna
obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
wprowadzanie danych klientów do baz danych
realizacja zadań związanych z promocją usług edukacyjnych
inne prace związane z obsługą sekretariatu oraz dokumentacją firmy
Nasze wymagania
biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel) oraz urządzeń biurowych
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
łatwość nawiązywania kontaktu
komunikatywność
umiejętność szybkiego uczenia się
dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy
zatrudnienie na umowę o pracę/zlecenie
pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze
możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
CV prosimy przesyłać TYLKO przez formularz lento.pl

  • Praca Bytom
  • Sekretarz Bytom
  • Dyrektor szkoły Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536