Sekretarz / Sekretarka
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TOM Sp. z o.o.
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

TOM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Szczecin
Pracodawca
Dodano
30.08.2024
Numer referencyjny
DOP/01/2019

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wysłanie poczty firmowej oraz przesyłek kurierskich, rejestracja korespondencji
  • Bieżąca obsługa klienta: odbieranie telefonów, obsługa poczty elektronicznej sekretariatu
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów, archiwizowanie raportów pocztowych
  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i składanie zamówień
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Obsługa gości/kontrahentów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Sprawna obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8- 16.

Grupa TOM to 6 spółek prowadzących działalność w branżach: międzynarodowego handlu stalą i surowcami wtórnymi, recyklingu surowców, zagospodarowania odpadów przemysłowych oraz nieruchomości hotelowo-wypoczynkowych. W skład Grupy TOM wchodzą również dwie Organizacje Odzysku przejmujące od przedsiębiorców obowiązki wynikające z wprowadzania na polski rynek opakowań i sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Łącznie obsługujemy blisko 20.000 klientów, w tym największe ogólnopolskie i ogólnoświatowe firmy. Grupa działa głownie na rynku Polskim, krajów DACH oraz Skandynawii. Jedna ze Spółek wchodząca w skład Grupy uhonorowana została diamentem Forbesa dla najdynamiczniej rozwijającej się dużej firmy w województwie Zachodniopomorskim.

  • Praca Szczecin
  • Sekretarz Szczecin
  • Sekretarka Szczecin
  • Dzień Sekretarki Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584