Sekretarz ds.kadr
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 400
11. 10. 2024

Szkoła Podstawowa nr 400 im. Marii Skłodowskiej-Curie zatrudni Sekretarza ds. kadr w pełnym wymiarze godzin.
Godziny pracy 8.00-16.00
Miejsce pracy: ul. Oś Królewska 25 Warszawa 02-972
Wymagania:
Mi.in. 5 lat stażu pracy w zakresie kadr i płac
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie akt osobowych pracowników administracji oraz nauczycieli Placówki
- Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z ZUS, sporządzanie dokumentacji GUS oraz wszelkie inne związane ze sprawozdawczością kadrową
- Administrowanie czasu pracy pracowników
- Prowadzenie wszystkich spraw pracowniczych związanych z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umowami cywilno-prawnymi oraz zajęciami komorniczymi
- Prowadzenie wszystkich spraw pracowniczych zgodnie z Prawem Pracy
- Świadczenie wsparcia kadrowo-administracyjnego dla Dyrektora Placówki
- Wprowadzanie danych do SIO
Mile widziane doświadczenie w Placówkach Oświatowych.
Aplikacje proszę kierować na adres:
Kontakt telefoniczny: 22 300 42 51

  • Praca Warszawa
  • Sekretarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183