Sekretarz
  • Warszawa
Sekretarz
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
DSV Services Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa centralki telefonicznej oraz skrzynki mailowej
  • Łączenie rozmów oraz umawianie spotkań
  • Prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej i przychodzącej do/z Centrali Spółki
  • Rejestracja oraz tworzenie faktur
  • Archiwizacja dokumentów w formie papierowej oraz elektronicznej (w tym skanowanie), nadzór nad prawidłowym ułożeniem dokumentów w strukturze SharePoint
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów
  • Wsparcie asystencko-biurowe (w tym zamawianie kurierów, tłumaczeń, artykułów biurowych, spożywczych, chemicznych)
  • Obsługa spotkań w biurze

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy z dokumentami papierowymi i elektronicznymi
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • Umowę zlecenia
  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin, która pozwala na łączenie z nauką
  • Stawka 30 zł brutto/h
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Warszawa
  • Sekretarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584