Sekretarka / Sekretarz
  • Lipno
Lipno, Lipno, kujawsko-pomorskie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pracy sekretariatu, w tym obsługa centrali telefonicznej
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Przyjmowanie gości oraz obsługa sali konferencyjnych
  • Bieżące wsparcie innych działów w zadaniach administracyjnych
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu sekretariatu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne
  • Dyskrecja oraz umiejętność zachowania poufności informacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji oraz określania priorytetów

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Program poleceń pracowniczych

  • Praca Lipno
  • Lipno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584