Sekretarka / Recepcjonistka
  • Dziekanów Polski, k. Łomianek
mazowieckie, Dziekanów Polski, k. Łomianek, mazowieckie, Polska
Mako Pharma Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Mako Pharma Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się rozwojem,

rejestracją i produkcją produktów leczniczych, wyrobów medycznych i suplementów diety.

Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego w Dziekanowie Polskim k Łomianek

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • obsługa recepcji
  • nadzór nad przepływem dokumentów finansowych i współpraca z biurem księgowym
  • nadzór nad planem urlopów pracowników
  • wprowadzanie faktur do bazy danych
  • zamawianie materiałów biurowych
  • przygotowywane zestawień

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Word, Exel)

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa + premia)
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584