Sekretarka/Pracownik biurowy do przedszkola
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
13. 9. 2024

Poszukujemy sekretarki/pracownika biurowego do naszego przedszkola Have Fun. Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w pracy w placówkach oświatowych, która potrafi sprawnie zarządzać dokumentacją i codziennymi obowiązkami administracyjnymi.

Obowiązki

  • Organizacja pracy biurowej przedszkola
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, wyliczeń finansowych
  • Zarządzanie dokumentacją przedszkola
  • Obsługa poczty elektronicznej i telefonicznej
  • Współpraca z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami
  • Prowadzenie ewidencji finansowej placówki

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy administracyjnej, preferowane w placówkach oświatowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy wielozadaniowej
  • Dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomość programów biurowych (MS Office) oraz podstawowych zasad finansowych
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze oraz możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Sekretarka Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Dzień Sekretarki Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567