Sekretarka
  • Piekary Śląskie
Sekretarka
Piekary Śląskie, Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Rimsa Plus Sp. z o. o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Sekretarka
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Opis stanowiska:
- Obsługa komputera i urządzeń biurowych,
- Przyjmowanie i obsługa gości w biurze,
- Umawianie i koordynowanie spotkań Zarządu,
- Obsługa centrali telefonicznej i faxu,
- Odbieranie poczty internetowej, odpowiadanie na e-maile,
- Przygotowywanie i odbieranie korespondencji oraz jej rejestr,
- Prowadzenie książki wejść i wyjść pracowniczych, prowadzenie książki kontroli,
- planowanie i zabezpieczanie dla potrzeb sekretariatu i innych działów niezbędnych materiałów biurowych, oraz innych artykułów,
- Archiwizowanie dokumentów i pism w formie papierowej i elektronicznej,
- Kserowanie i skanowanie dokumentów na polecenie innych działów,
- Zamawianie materiałów biurowych, spożywczych, gospodarczych, ubrań roboczych,
- Wpinanie dokumentacji pracowniczej i prowadzenie akt osobowych,
- Prowadzenie bazy danych pracowników w arkuszach kalkulacyjnych excel,
- Obsługa i zamawianie materiałów reklamowych firmy (wizytówki i kalendarze),
- Sporządzanie zestawień na polecenie przełożonego.
Nasze oczekiwania:
- Wykształcenie minimum średnie,
- Znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowych,
- Znajomość pakietu MS Office,
- Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (umożliwiającym łączenie rozmów zagranicznych klientów oraz obsługę zagranicznych gości podczas wizyt w siedzibie firmy),
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Kontakt: prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem Lento.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Dane firmy: Rimsa Plus Sp. z o. o, ul. Bytomska 3, 41-940 Piekary Śląskie
Zapraszamy na stronę internetową www.rimsaplus.pl
Prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))."
Jeśli chcesz aby Twoje dokumenty aplikacyjne brały udział również w przyszłym rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie dopisku:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych."
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest firma Rimsa Plus Sp. z o. o. Klauzula informacyjna dla Kandydatów dostępna jest na naszej stronie internetowej. Zapoznaj się z nią zanim zgłosisz swoją kandydaturę.

  • Praca Piekary Śląskie
  • Piekary Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851