Sekretarka
  • Rzeszów
Sekretarka
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
FRAC DETAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma FRAC Z siedzibą w Rzeszowie zatrudni osobę do obsługi sekretariatu. Miejsce pracy Rzeszów.

Opis stanowiska
  • koordynacja i kompleksowa obsługa prac sekretariatu,
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie,
  • odbiór i wysyłka firmowej poczty oraz rejestracja korespondencji,
  • zamawianie przesyłek kurierskich,
  • odbieranie telefonów, łączenie rozmów telefonicznych,
  • obsługa urządzeń biurowych oraz dbanie o estetykę miejsca pracy,
  • przygotowywanie pism, analiz i korespondencji dla przełożonych,
  • archiwizacja dokumentacji,
  • monitorowanie stanu i zaopatrzenie biura w niezbędne artykuły biurowe i spożywcze,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • przyjmowanie interesantów, informowanie ich o możliwościach załatwienia sprawy i skierowanie do właściwej osoby.

Wymagania
  • wykształcenie wyższe z zakresu administracji lub zarządzania,
  • doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel oraz Power Point),
  • umiejętność redagowania pism urzędowych i biznesowych,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność selekcjonowania informacji i określania priorytetów,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy i inicjatywa w działaniu,
  • samodzielność i terminowość,
  • profesjonalizm, dbanie o poufność informacji oraz dobrą reputację firmy,
  • wysoka kultura osobista,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz organizacyjne.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, tj. od 9 do 17,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • bony towarowe.

  • Praca Rzeszów
  • Sekretarka Rzeszów
  • Dzień Sekretarki Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293