Sekretarka biurowa
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela-Ck Sp. z o.o.
12. 9. 2024

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KARABELA-CK Sp. z o.o. poszukuje do wewnętrznych struktur spółki osoby na stanowisko SEKRETARKAMiejsce pracy: Kielce ul. Generała Józefa Hauke-Bosaka 9

Obowiązki

  • obsługa sekretariatu firmy
  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu,
  • obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej,
  • przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty,
  • zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań - organizacja wewnętrznych i zewnętrznych zebrań i spotkań
  • utrzymywanie urządzeń biurowych w należytym stanie (pilnowanie terminów przeglądów, zamawianie napraw, reklamacje),
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,
  • inne prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności - wymóg konieczny
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą przyjazną atmosferę.

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres z dopiskiem „sekretarka”

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Kielce
  • Sekretarka Kielce
  • Dzień Sekretarki Kielce
  • Pracownik biurowy Kielce
  • Pracownik administracyjno - biurowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045