Sekretarka
  • Warsaw
Sekretarka
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
BERLIN-CHEMIE
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Sekretarka

Miejsce pracy: Warszawa

✍Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie rozmów telefonicznych
  • Obsługa korespondencji i przesyłek kurierskich
  • Zamawianie artykułów biurowych i higienicznych
  • Wsparcie asystenckie dyrekcji (rozliczenia i sprawy bieżące)
  • Obsługa spotkań i podróży służbowych
  •  Reagowanie na nieprawidłowości w funkcjonowaniu biura i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Wsparcie przy organizacji eventów
  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wielozadaniowość
  • Gotowość do pracy wyłącznie stacjonarnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Komunikatywny język angielski
  • Doświadczenie w pracy biurowej będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w obszarach biurowych i eventowych
  • Praca w doświadczonym zespole specjalistów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Siedziba biura przy Dworcu Gdańskim
  • Praca w dynamicznym środowisku

  • Praca Warszawa
  • Sekretarka Warszawa
  • Dzień Sekretarki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080