Sekretarka - Asystentka Zarządu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
WGN Nieruchomości Sp. z o.o.
4. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa sekretariatu firmy;
  • Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej, wychodzącej;
  • Prowadzenie kalendarza i organizowanie spotkań biznesowych;
  • Koordynowanie i współpraca z dostawcami usług;
  • Prowadzenie firmowych social mediów;
  • Tworzenie na serwisy firmy newsów i krótkich artykułów z tematyki nieruchomości i finansów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość obsługi komputera w ramach pakietu MS Office;
  • Znajomość programów graficznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Rzetelność, dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Wrocław
  • Sekretarka Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Dzień Sekretarki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080