Sekretarka - Asystentka
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Grupa Trakcja
10. 10. 2024

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

• modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

• budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

• wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

• udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

• dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

• przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

• zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie sekretariatu centrali Spółki;
  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych;
  • Ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, organizowanie obiegu korespondencji w Spółce;
  • Dokonywanie zakupów na potrzeby biura Spółki;
  • Organizowanie podróży i spotkań członków Zarządu;
  • Koordynacja przygotowywania materiałów i tłumaczeń na potrzeby Zarządu;
  • Organizacja udziału członków Zarządu w różnego rodzaju naradach,
  • sympozjach, szkoleniach, związanych z działalnością Spółki;
  • Prowadzenie dokumentacji obsługiwanych spraw, w tym
  • przygotowywanie notatek, protokołów, prezentacji, pism, umów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów zaocznych;
  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel oraz Power Point);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, punktualność, pogodne usposobienie;
  • Łatwość nawiązywania relacji służbowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę na zastępstwo / umowę zlecenie.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Zniżka na bilety kolejowe w wysokości 90%.
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenie pracowników (w wysokości 500-5000 zł brutto).

  • Praca Warszawa
  • Sekretarka Warszawa
  • Dzień Sekretarki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087