Sekretarka
  • Warszawa, Śródmieście
Sekretarka
mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, mazowieckie, Polska
Partner Sp. z o.o. Sp. K
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni Sekretarkę

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu.
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (odbieranie, rejestrowanie, rozdzielanie, wysyłanie).
  • Zapewnienie właściwego przepływu informacji i obiegu dokumentów.
  • Prowadzenie dokumentacji elektronicznej i papierowej oraz dbanie o jej aktualność (skanowanie i kserowanie dokumentów).
  • Kontakt z Urzędami.
  • Porządkowanie i archiwizacja akt.
  • Obsługa urządzeń biurowych.
  • Załatwianie bieżących spraw biurowo-administracyjnych.
  • Bieżąca pomoc pracownikom firmy w pracach biurowych.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobra znajomość pracy z komputerem, w szczególności Pakietu Office (Word, Excel).
  • Dobra organizacja pracy.
  • Rzetelność, sumienność, samodzielność.
  • Komunikatywność i otwartość.
  • Wysoka kultura osobista.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Karta Multisport, bilety do kina.
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Praca dostępna od zaraz.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584