Sekretarka
  • Warszawa
Sekretarka
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
KALTER Sp. z o.o.
28. 9. 2024

KALTER Sp. z o.o. to uznana na rynku firma budowlana, posiadająca bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Realizujemy dowolne projekty budowlane o złożonym stopniu trudności, przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów funkcjonowania. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, zapewniamy profesjonalną współpracę z Inwestorem oraz pewność, że powierzone nam zadania znajdują się w rękach fachowców.

zatrudni do Biura w Warszawie na stanowisko

SEKRETARKA/SEKRETARZ

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • zdolność planowania i organizacji pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi,
  • dynamizm w działaniu oraz własna inicjatywa,
  • sumienność, punktualność, odpowiedzialność, samodzielność,
  • dyspozycyjność - praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • zaangażowanie oraz chęć do pracy,

OBOWIĄZKI:

  • obsługa administracyjna biura,
  • rejestracja poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • przyjmowanie faktur i wprowadzanie ich do systemu,
  • dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów – praca w systemach ERP i CRM,
  • praca stacjonarna w godz. 8.00 -16.00

OFERTA:

  • umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • korzystne warunki i zasady pracy w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej;
  • imprezy integracyjne,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport

  • Praca Warszawa
  • Sekretarka Warszawa
  • Dzień Sekretarki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392