Sekretariat szkoły obsługa klienta i sprzedaż
  • Katowice
sekretariat szkoły obsługa klienta i sprzedaż
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Sukces Edukacja
15. 5. 2024

Szkoła Policealna w Katowicach poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. obsługi Klienta.
Zakres obowiązków:
- aktywna sprzedaż produktów edukacyjnych realizacja planów sprzedażowych
- przeprowadzanie działań marketingowych
- prowadzenie rekrutacji słuchaczy obsługa słuchaczy zgodna ze standardami firmy
- współpraca z nauczycielami i dyrektorem szkoły prowadzenie sekretariatu i dokumentacji szkolnej i kursowej
Nasze oczekiwania:
- komunikatywność dyspozycyjność zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- znajomość pakietu MS Office
- umiejętność pracy w zespole samodzielność i inicjatywa w działaniu
Oferujemy:
- możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
- wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
- przyjazną atmosferę w pracy pracę pełną wyzwań

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Dyrektor szkoły Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Obsługa hotelowa Katowice
  • Obsługa gastronomii Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055