Segregacja butelek i opakowań zwrotnych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Golden Serwis
29. 8. 2024

Firma Golden Serwis sp z o o. poszukuje osoby do pracy przy segregacji butelek zwrotnych -
Miejsce pracy :
Makro ul.jasnogórska
Makro ul. Zakopiańska
Oferujemy:
• Praca elastyczna zależna od zapotrzebowania
• Stawka 28.10 brutto/h przy wyrobionej normie plus
Bonusy za wyrobienie ponad normy
• Umowa zlecenie
Obowiązki:
• segregacja butelek i opakowań zwrotnych
• Raportowanie wykonanej pracy
Wymagania
• Preferowany mężczyzna
• Orzeczenie do spraw sanitarno-epidemiologicznych
• Najlepiej osoby z doświadczeniem
• Mile widziany status studenta
Kontakt: 667 603 609

  • Praca Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648