Security Architect
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ITLT
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Organizacyjnie:

Klient: praca w jednym z największych softwarehousów w Europie

Projekt: platforma do przekształcania danych na masową skalę

Miejsce pracy: zdalnie

Stawka: 180 - 220 PLN/h

Obowiązki: integracja wymagań bezpieczeństwa, zapewnienie wiedzy merytorycznej w zakresie projektowania architektury, kierowanie rozwojem narzędzi, i praktyk architektury bezpieczeństwa.

Oczekiwania:

  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w branży IT, ostatnie lata na podobnym stanowisku.
  • Znajomość różnych procesów i podejść nowoczesnej architektury bezpieczeństwa.
  • Biegła znajomość jednego z języków programowania
  • Dobra znajomość powszechnych metod uwierzytelniania np. OAuth, SAML, OTP/TOTP
  • Duża wiedza na temat kontroli bezpieczeństwa i standardowych narzędzie zabezpieczających.

Oferta:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Atrakcyjną stawkę dopasowaną do doświadczenia.
  • Możliwość benefitów Multisport i Luxmed.
  • Ciekawe projekty, na światową skalę - nie będzie nudy ;)
  • Dużą swobodę pracy zdalnej.

  • Praca Warszawa
  • Chief security officer Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584