SecOps Engineer
  • Torun
Toruń, Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
PayPo
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie procedur, polityk, strategii dla ICT Security w koordynacji z CISO;
  • Wdrażanie i utrzymanie narzędzi SecOps w celu wykrywania i monitorowania incydentów bezpieczeństwa ICT;
  • Wdrażanie i utrzymanie klasyfikacji incydentów bezpieczeństwa ICT;
  • Analiza umów z zewnętrznymi dostawcami na poziomie integracji i bezpieczeństwa ICT;
  • Stałe monitorowanie bezpieczeństwa oprogramowania - aplikacji i systemów PayPo;
  • Wdrażanie i utrzymanie procesów i narzędzi DLP w oparciu o klasyfikację danych i polityki PayPo;
  • Stały monitoring cyberzagrożeń i cyberataków w ramach ICT Security;
  • Tworzenie i utrzymywanie rejestru zagrożeń bezpieczeństwa ICT;
  • Prowadzenie procesu i nadzór mitygacji incydentów bezpieczeństwa ICT;
  • Wdrażanie i śledzenie KPI w obszarze ICT Security;
  • Zarządzanie zespołem ICT Security/Monitoring;
  • Wdrażanie i utrzymanie procesu testowania zabezpieczeń, podatności organizacji oraz aplikacji w ramach procesów ciągłego monitoringu i skanowania;
  • Wspieranie gildii architektury w obszarze bezpieczeństwa oprogramowania.

Wymagania:

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia w pracy w obszarze bezpieczeństwa IT;
  • Obszerna wiedza techniczna z zakresu SOC;
  • Doświadczenie w opracowywaniu procedur i strategii dla ICT Security;
  • Wiedza z zakresu stosowania praktyk cybersecurity w wytwarzaniu oprogramowania;
  • Doskonała znajomość technik i narzędzi z zakresu analizy ryzyka, wykrywania zagrożeń, zarządzania informacjami oraz zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem ICT;
  • Doświadczenie w implementacji i utrzymania systemów monitoringu bezpieczeństwa;
  • Umiejętność klasyfikacji i analizy incydentów bezpieczeństwa ICT;
  • Umiejętność diagnozowania i reagowania na ataki cybernetyczne;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Zorientowanie na SLA oraz zdolność do pracy pod presją czasu i w warunkach zmieniającego się środowiska;
  • Dobre zrozumienie procesów i zasad ITIL oraz umiejętność ich implementacji;
  • Znajomość standardów i praktyk branżowych związanych z bezpieczeństwem IT (np. ISO 27001, NIST).

Mile widziane:

  • Certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa informatycznego będą dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Rodzaj umowy /czas pracy:

  • B2B, UoP;
  • W przypadku B2B: 25 dni wolnych od pracy (w roku);
  • Pełny wymiar czasu pracy (praca zdalna lub hybrydowa) / elastyczne godziny pracy.

Pakiety socjalne lub bonusy:

  • Pakiet 5 lub 10 dodatkowych dni wolnych w roku za przepracowane lata pracy;
  • Budżet szkoleniowy;
  • Zniżki na usługi PayPo;
  • Karta Multisport;
  • Pakiet medyczny Medicover;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Języki obce z native speakerem;
  • Działowe wyjścia integracyjne;
  • Imprezy i wyjścia firmowe;
  • Parking przy firmie.

  • Praca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851