Scrum Master
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
IT CONNECT
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O projekcie:

Rozwój oraz utrzymanie grupy systemów odpowiedzialnych za proces sprzedażowy dla klientów indywidualnych oraz niższych segmentów klientów biznesowych.

W ramach projektu rozwijany jest system commerce SAP Hybris wraz z otaczającą go chmurą Mikroserwisów sprzedażowych (na platformie K8S) oraz systemów towarzyszących jak customer credit verification czy identity verification.

Projekt ma charakter stały, a rozwój realizowany jest w ramach projektów biznesowych (BAU) oraz projektów wewnętrznych IT mających na celu podniesienie jakości i wydajności, refaktor czy spłatę długu technologicznego.

Zespół: Wydział DevOps Sprzedaży Cyfrowej

Start pracy: ASAP

Zakres zadań:

→ Zarządzanie procesem rozwoju oprogramowania w oparciu o metodyki Agile/Scrum.

→ Utrzymywanie wysokiej jakości pracy zespołu i motywowanie go do osiągania celów.

→ Monitorowanie postępu prac, identyfikowanie i usuwanie przeszkód.

→ Przydzielanie zadań poszczególnym członkom zespołu i eliminacja wąskich gardeł.

→ Współpraca z interesariuszami projektu w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań.

→ Prowadzenie regularnych spotkań zespołu i raportowanie postępów.

→ Wdrażanie najlepszych praktyk Agile i ciągłe doskonalenie procesów.

→ Podejmowanie zadań w roli Kierownika Projektów / Delivery Manager.

Wymagania:

→ Doświadczenie minimum 4 lata jako Scrum Master i/lub Project Manager.

→ Praktyczna znajomość JIRA.

→ Doświadczenie w pracy w branży IT/telco.

→ Znajomość narzędzi oraz technik wspierających zwinność.

Dodatkowo:

→ Nawiązywanie relacji ze współpracownikami w swoim zespole i poza nim.

→ Dzielenie się swoimi dotychczasowymi doświadczeniami w celu poprawy efektowności zespołu.

→ Gotowość do podejmowania nowych zadań częściowo w roli Kierownik Projektów / Delivery Manager.

→ Samodzielność.

→ Wykazuje inicjatywę.

Oferujemy:

→ Pracę w modelu hybrydowym: 2 dni w biurze, 3 dni zdalnie

→ Pracę dla jednego z liderów branży Telco

→ Odpowiedzialną pracę w gronie ekspertów technologicznych

→ Pracę w zgranym zespole dzielącym się swoją wiedzą

→ Długotrwałe zatrudnienie

→ Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080