Scrum Master
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Connectis
2. 10. 2024

Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Scrum Mastera do projektu z branży paliwowo-energetycznej. Nasz Partner to globalna sieć stacji paliw, która aktywnie uczestniczy w rewolucji rynku e-mobilności w Europie i poza nią. Dodatkowo oferuje płatności zbliżeniowe na stacjach, programy lojalnościowe, które są wykorzystywane przez duże organizacje, takie jak porty lotnicze, oraz wysokiej klasy platformy sprzedażowe oparte na rozwiązaniach chmurowych, takich jak Azure/AWS.

Dołącz do innowacyjnego projektu mającego na celu zbudowanie i operowanie kompleksowej platformy e-mobility! Obecnie zespoły pracują, aby umożliwić klientom w Skandynawii (Szwecja, Norwegia, Dania) łatwy dostęp do kompleksowych rozwiązań związanych z e-mobilnością i energetyką. Projekt obejmuje różne elementy, takie jak platforma publicznego ładowania, sklep internetowy umożliwiający zakup ładowarek do domu, oraz rola jako dostawcy energii elektrycznej w Norwegii.

❗KANDYDACI ROZPATRYWANI - Warszawa i okolice (do 100 km) - Łódź, Lublin itd. nie wchodzą w grę

‍ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kierowanie procesem planowania sprintu i retrospektyw, zapewniając efektywność i osiąganie założonych celów,
  • Uczestnictwo w szkoleniach i rozwijanie wiedzy z zakresu Scrum oraz innych metodyk zwinnych,
  • Rozwiązywanie konfliktów i eliminowanie przeszkód, które mogą utrudniać pracę zespołu,
  • Utrzymywanie transparentności i komunikacji wewnątrz zespołu oraz z interesariuszami,
  • Pomaganie Product Ownerowi w tworzeniu i zarządzaniu backlogiem produktu,
  • Wspieranie zespołu w stosowaniu praktyk i zasad Scrum w codziennej pracy.

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne w roli Scrum Mastera w zespole deweloperskim, który konsekwentnie stosował zasady, praktyki i teorię Scrum,
  • Umiejętności i wiedza z zakresu przywództwa służebnego, prowadzenia spotkań, świadomości sytuacyjnej, rozwiązywania konfliktów, ciągłego doskonalenia, wspierania oraz zwiększania przejrzystości,
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami JIRA i Confluence,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i mentorskie,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość SAFe.

✨ OFERUJEMY:

  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych oraz meetupach technologicznych, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się wiedzą i doświadczeniem,
  • Wsparcie indywidulanego opiekuna ds. kadr i HR, który zawsze jest dostępny, by pomóc Ci w sprawach związanych z pracą,
  • Możliwość pracy z domu oraz z biura w Warszawie przy metrze (praca hybrydowa),
  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do któregokolwiek z naszych projektów,
  • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny.

PROCES REKRUTACYJNY:

  • Rozmowa z działem HR po stronie Connectis,
  • Rozmowa techniczna po stronie Klienta,
  • DECYZJA!

Dołącz do nas, jeśli chcesz być kluczowym członkiem zespołu, który stawia na innowacje i wysoką jakość projektów w branży e-mobilności. Chcesz dowiedzieć się więcej? Umów się na rozmowę!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116