Scrum Master
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Symfonia
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

SCRUM MASTRZE/ SCRUM MASTERKO!

Zapraszamy Ciebie do pracy z zespołami technicznym odpowiedzialnymi za nasz własny nowy produkt: Platformę Chmurową Symfonii , opartą na modelu Software as a Service, oraz na chmurze Microsoft Azure.

Chcesz brać udział w zamianach ogólnofirmowych powodujących, że procesy twórcze będą jeszcze bardziej zwinne?

Chcesz mieć wpływ na to w jaki sposób pracuje Twój zespół? Jak wyglądają wydarzenia i co można zrobić, żeby ludziom lepiej się pracowało?

Chcesz pracować przy projektach tworzenia aplikacji biznesowych w firmie, w której zespoły są interdyscyplinarne i rozwijają flagowe oprogramowanie Symfonii?

Chcesz tworzyć Zespół Zwinnych Projektów - który wesprze Cię w każdej podjętej decyzji?

Jeśli na te pytania odpowiedziałeś/aś TAK!

To znaczy, że Ciebie tu szukamy!

Jakie obowiązki będą w Twoim zakresie:

  • doskonalenie zaimplementowanego od 5 lat podejścia zwinnego i pracy w Scrumie
  • wspieranie technicznych zespołów Scrumowych w dostarczaniu wartościowych rozwiązań dla klientów zewnętrznych
  • wspieranie Product Ownera w maksymalizowaniu wartości dostarczanego produktu
  • wspieranie w zarządzaniu backlogiem produktu
  • praca nad produktem opartym o chmurę Microsoft Azure
  • krzewienie podejścia empirycznego i iteracyjnego w procesie tworzenia aplikacji
  • rozwijanie opartej na zaufaniu współpracy z developerami, testerami, UX i BA
  • wspieranie procesu inspekcji i adaptacji, samozarządzania, usuwania przeszkód

Nasze wymagania :

  • min. 2-letnie doświadczenie w roli Scrum Mastera
  • praktyczna znajomość procesów wytwarzania oprogramowania i SDLC
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych (CI/CD, TDD. SOLID, itp.)
  • znajomość metodyki Scrum oraz innych podejść Zwinnych (Np. XP, Lean Software Development, Kanban)
  • certyfikat PSM I (koniecznie), PSM II (duży plus) lub zamiast PSM I/PSM II : AgilePM z APMG.
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • doświadczenie w facylitacji, umiejętności mentoringu i/lub coachingu
  • znajomość Azure DevOps i podstaw SQL będzie dużym atutem

Zespoły :

  • 6-9 osób
  • pracujemy w modelu hybrydowym większość czasu zdalnie, fajnie jeśli raz na jakiś czas będziemy mieli okazję wyskoczyć na lunch w realu!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509