SARSTONE szuka najlepszych ekspertów sprzedaży B2B
  • Ostrołęka
Ostrołęka, Ostrołęka, Mazowieckie, Polska
SARSTONE
13. 9. 2024

FIRMA SARSTONE PRZEMYSŁAW SARWACKI - WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR EKSKLUZYWNEGO SZKŁA DEKORACYJNEGO W POLSCE
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy DOŚWIADCZONYCH HANDLOWCÓW do współpracy na zasadach B2B, którzy będą odpowiedzialni za sprzedaż naszego UNIKALNEGO SZKŁA DEKORACYJNEGO.
DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?
- ROZWÓJ ZAWODOWY: Zyskasz możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego.
- KOMPLEKSOWE SZKOLENIA: Zapewniamy cykl szkoleń, które w pełni przygotują Cię do pracy.
- PRODUKT PREMIUM: Oferujemy ekskluzywne produkty, dostępne wyłącznie u nas.
- ELASTYCZNE WYNAGRODZENIE: Ty decydujesz o swojej marży, kształtując swoje zarobki.
- DYNAMICZNE ŚRODOWISKO PRACY: Pracuj w atmosferze partnerskiej, gdzie cenimy inicjatywę i zaangażowanie.
TWOJE ZADANIA:
- Sprzedaż naszych ekskluzywnych produktów do klientów biznesowych i indywidualnych.
- Prezentacja oferty handlowej (katalogów i próbek).
- Budowanie długotrwałych relacji z klientami.
- Kreowanie i dbanie o profesjonalny wizerunek firmy SARSTONE.
KOGO SZUKAMY?
Idealny kandydat to osoba:
- posiadająca własną działalność gospodarczą
- łatwo nawiązująca kontakty, z pozytywnym nastawieniem
- zaangażowana, odpowiedzialna i samodzielna
- z doświadczeniem we współpracy z:
Architektami
Firmami kamieniarskimi
Projektantami wnętrz i ogrodów
Firmami budowlanymi
Jeśli nie masz jeszcze klientów z tych branż, ale masz pomysł na ich pozyskanie, chętnie rozważymy Twoją kandydaturę!
REKRUTACJA:
Proces rekrutacyjny prowadzimy zdalnie. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:
@ ZAPRASZAMY TAKŻE DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY:
www.sarstone.com
NIE CZEKAJ! DOŁĄCZ DO SARSTONE I DECYDUJ, ILE CHCESZ ZAROBIĆ, SPRZEDAJĄC PRODUKTY PREMIUM!

  • Praca Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584