SAP SUPPORT SPECIALIST
  • Zwierzyniec
Zwierzyniec, Zwierzyniec, Lubelskie, Polska
Firma niemiecka
13. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
merytoryczne wsparcie użytkowników systemów SAP
monitorowanie poprawności działania środowiska
współpraca z innymi zespołami w zakresie realizowanych projektów
budowanie i utrzymywanie repozytorium dokumentów wsparcia SAP
współpraca z globalnym zespołem projektowym SAP i zapewnianie mu wsparcia
monitorowanie procesów wsadowych SAP
współpraca z centralnymi członkami zespołu IT ds. aplikacji SAP i infrastruktury IT w Niemczech, w celu wspierania lokalnych projektów i wspierania rozwiązywania wszelkich incydentów, wniosków lub wspierania nowych wymagań biznesowych, w tym zmian
dostarczanie rozwiązań do zarządzania lokalnymi wymaganiami biznesowymi zgodnie z centralnymi wytycznymi
dokumentowanie istniejącego i przyszłego stanu, zbieranie wymagań, przygotowywanie specyfikacji i dokumentacji.
wspieranie testów akceptacyjnych użytkowników i działań szkoleniowych
zarządzanie terminową i wysokiej jakości komunikacją z użytkownikami końcowymi
Wykształcenie informatyczne lub techniczne

  • Praca Zwierzyniec
  • Zwierzyniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782