SAP Solution Architect
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Axians IT Poland Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i ocena wymagań oraz opracowanie rozwiązań w oparciu o technologię SAP.
  • Definiowanie architektury systemu w kontekście konkretnego rozwiązania.
  • Opracowywanie docelowego BOMu licencyjnego SAP.
  • Przygotowywanie pracochłonności w fazie planowania wraz zespołem Konsultantów.
  • Konsultacje i planowanie jakości produktów oraz prac we współpracy z Konsultantami oraz Kierownikami Projektu.
  • Zarządzanie jakością wytwarzanych produktów.
  • Odpowiedzialność za jakość prac w zakresie funkcjonalności wdrażanego rozwiązania i integracji z innymi obszarami.
  • Odpowiedzialność za merytoryczną zawartość dokumentacji projektowej.
  • Ścisła współpraca i komunikacja z Zespołem Projektowym.
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne kierownika projektu.
  • Opracowanie i wdrożenie prawidłowej metody wdrożenia w ramach migracji starszych systemów ERP do nowego SAP S/4HANA.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy projektowej w obszarze SAP Solution Architect.
  • Udział w co najmniej 2-ch projektach SAP S4HANA w roli Architekta.​
  • Dobra znajomość systemu SAP ERP / S4HANA.
  • Znajomość zagadnień integracyjnych związanych z SAP.
  • Znajomość rozwiązań SAP Cloud.​
  • Aktualny certyfikat SAP Solution Architect lub równoważny.
  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: techniczne, ekonomiczne, informatyczne, matematyka, fizyka, telekomunikacja.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.​​​
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego uczenia się i wyciągania wniosków.
  • Umiejętność komunikowania się z uczestnikami zespołu wdrożeniowego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność, dokładność i zaangażowanie.
  • Ciągła chęć rozwoju osobistego i zdobywania wiedzy na temat SAP.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Gotowość do podejmowania wyzwań wykraczających poza definicję roli.
  • Otwartość na dzielenie się wiedzą.

Mile widziane

  • Znajomość modelowania danych i informacji, w tym umiejętność modelowania w UML i/lub BPMN i posługiwania się narzędziami klasy Enterprise Architect.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym.
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover.
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy Multisport.
  • Nauka języka angielskiego na platformie TUTLO.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Marka Axians obecna jest w 35 krajach. Pod jej szyldem pracuje 14 tys. pracowników. Dzięki swojej rozbudowanej sieci jednostek biznesowych łączy doświadczenie w zakresie implementacji i utrzymywania rozwiązań technologicznych z zaspokajaniem najbardziej złożonych potrzeb biznesowych. Firmy działające pod marką Axians specjalizują się w gromadzeniu, przesyłaniu, przetwarzaniu i bezpiecznym udostępnianiu danych. Nasi specjaliści posiadają potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 60 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fortinet, Hitachi., HP, IBM, Infor, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, Vmware. Na rynku polskim markę Axians reprezentują m.in. spółki: Axians IT Solutions oraz Axians IT Services.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862