SAP Senior HCM Consultant
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Capgemini Polska
9. 2. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP ERP

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wspieranie i rozwijanie systemu SAP HCM dla międzynarodowych klientów;
  • uczestniczenie w analizie wymagań, konfiguracji i testowaniu systemu zgodnie z wytycznymi klienta;
  • tworzenie koncepcji nowych rozwiązań i wdrażanie zaproponowanych i uzgodnionych z klientem zmian;
  • współpracowanie z programistami w celu opracowania i przetestowania nowych funkcji i ulepszeń;
  • ścisła współpraca z międzynarodowym zespołem HCM w naszej firmie.

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy z systemem SAP HCM (moduły PY, PA, PT, OM);
  • bardzo dobra znajomość procesu rozliczania listy płac i procesów kadrowych, konfiguracji schematów i reguł kalkulacji płacowych (znajomość specyfiki krajów niemieckojęzycznych będzie dodatkowym atutem);
  • umiejętność konfiguracji systemu według oczekiwań klienta;
  • analiza i naprawa błędów dotyczących danych kadrowych i rozliczania listy płac;
  • doświadczenie w analizach i optymalizacjach procesów biznesowych i prowadzeniu projektów;
  • dobra znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość obu języków będzie dodatkowym atutem);
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • chęć rozwoju osobistego i pogłębienia wiedzy w obszarach SAP HCM.

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia;
  • model hybrydowy i elastyczne godziny pracy;
  • pakiet wyposażenia do pracy z domu;
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie;
  • dostęp do platformy benefitowej NAIS;
  • możliwość uzyskania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • bezpłatny czat/rozmowa z terapeutą
  • karta Multisport

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa z rekruterem
  • Testy kompetencji/weryfikacja znajomości języka
  • Wideorozmowa z menedżerem
  • Podjęcie decyzji o zatrudnieniu

Rozwój osobisty i zawodowy

ponad 70 ścieżek szkoleniowych z możliwością uzyskania certyfikatu (np. MS Azure, AWS, Google) na naszej platformie szkoleniowej NEXT;

platforma z bezpłatnym dostępem do Pluralsight, TED Talks, materiałów i szkoleń Coursera;

bezpłatny dostęp do konta Udemy Business z możliwością korzystania w godzinach pracy i poza nimi.

Bycie jednym z nas oznacza ciągły rozwój pośród wspaniałych ludzi. To zespół, z którym chce się spędzać czas w pracy i po niej. Szkolenia i inicjatywy sprawiają, że codzienne zadania są ciekawsze, przyjemniejsze i wyjątkowe.

Software Center jest częścią Grupy Capgemini.

Wspieramy naszych klientów, wykorzystując wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie naszych specjalistów. Nasze biura znajdują się we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Realizujemy projekty z wielu branż — od logistycznej, motoryzacyjnej, rozrywkowej, po publiczną i chemiczną. Jesteśmy ekspertami w wielu technologiach, tj. Java, Cloud, .NET, React czy testowanie.

Nie stoimy w miejscu, ciągle się uczymy i jesteśmy otwarci na innowacje. Jako zgrany zespół wspieramy siebie nawzajem, naszych kandydatów, naszych klientów w osiąganiu wymarzonej przyszłości.

Chcesz odkryć świat nieograniczonych możliwości i ciągłych innowacji?

Its time to #Get the Future You Want!

Twoje życie jest w Twoich rękach, a Ty masz możliwość je ulepszyć, rozwinąć się i po prostu — dołączyć do nas .

Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz Instagram — @capgeminipl lub odwiedź nasz profil na Facebooku — Capgemini Polska. Znajdziesz nas też znaleźć na TikToku! — @capgeminipl.

Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej: https://www.capgemini.com/pl-pl/polityka-prywatnosci-hr/

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293