SAP Project System/EPPM Consultant
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Nasz klient to globalny lider w dziedzinie technologii informatycznych i doradztwa, który od ponad 50 lat współpracuje z największymi firmami na świecie, oferując innowacyjne usługi, produkty i platformy. Działa w 55 krajach na pięciu kontynentach, zatrudniając ponad 603 000 pracowników z 153 różnych narodowości. Firma pomaga dokonywać istotnej zmiany zarówno dla swoich klientów, jak i społeczności, którym służą, oferując usługi w różnych branżach, takich jak bankowość, ubezpieczenia, opieka zdrowotna, produkcja, usługi publiczne, handel detaliczny, podróże i logistyka. Wśród oferowanych produktów i platform znajdują się TCS ADD™, TCS BaNCS™, ignio™, Quartz™ – The Smart Ledgers™, Jile™, TCS iON™ i wiele innych. Szukamy ekspertów w różnych dziedzinach, aby dołączyli do naszego zespołu i wspólnie kontynuowaliśmy rozwój na rynku globalnym. Oferujemy możliwości rozwoju kariery oraz programy szkoleniowe, zachęcając do dołączenia do zespołu osób z różnych środowisk i dziedzin życia.

Oferujemy:

  • Competitive salary with annual salary reviews
  • Hybrid working model (2 days in the office per month)
  • Opportunity to use foreign languages and the newest technologies on a daily basis
  • Indefinite period employment contract after probation period
  • Access to MyBenefit platform where you can choose from a variety of benefits (Sport, Tourism, Culture, Recreation etc.)
  • Sports card (Multisport)
  • Private medical care for you and your family
  • Private life insurance
  • Access to wide range of learning & development platforms
  • Discounted theatre tickets
  • Work in a multicultural environment

Obowiązki:

  • Build SAP EWM Outbound, Inbound and Internal processes with VAS, *Quality Inspections and EGR, Wave Management, Physical Inventory, Posting Changes
  • Creation of Master Data i.e., Packaging Specifications, Warehouse Organizational Structure, Settings for Handling Units etc. Should have sound knowledge and experience in configuring/modifying Post *Processing Framework in SAP EWM. Along with a strong expertise in setting up the system integration between SAP ERP with SAP EWM
  • Implementation of Labor Management, Yard Management and Cross Docking in EWM
  • Communication with the client and resolving issues.

Wymagania:

  • Strong experience of SAP PS Business process & SAP EPPM Business process
  • Knowledge & experience in IMG configuration
  • Good hands-on experience in SAP S/4 Hana & ECC-PS
  • Good understanding in Integration with MM, SD and FI
  • Experience in PS WBS, Costing, Budgeting and settlement

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648