SAP FI Consultant
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Eviden Polska S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O projektach:

Projekty wdrożeniowe oraz rozwojowo-utrzymaniowe, na rynku krajowym oraz zagranicznym, we wszystkich technologiach SAP ERP w obszarze Finansów (SAP FI / CO / AA / RE-FX / PS).

Twój zakres obowiązków:

  • W zależności od projektu - wsparcie i rozwój systemów naszych Klientów lub udział w projektach wdrożeniowych
  • Budowanie trwałych i długoterminowych relacji z Klientami
  • Praca w środowisku międzynarodowym

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość procesów w ramach jednego z modułów: SAP FI / AA
  • Doświadczenie w konfiguracji przynajmniej jednego ze wskazanych modułów (w roli konsultanta utrzymaniowego i / lub konsultanta wdrożeniowego)
  • Udział w przynajmniej 1 pełnym cyklu wdrożeniowym będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów, przekazywania wiedzy i pracy w zespole
  • Chęć rozwoju kompetencji, zaangażowanie, determinacja w rozwiązywaniu problemów

Możliwości rozwoju:

  • Możliwość projektowania i tworzenia rozwiązań przy użyciu najnowszych technologii
  • Możliwość rozwoju w zakresie zadań programistycznych
  • Dostęp do platformy e-learningowej umożliwiającej odbycie szkoleń oraz uzyskanie certyfikatów •  Udział w innych projektach wewnątrz firmy

Oferujemy:

  • Pracę dla marki uznanej na całym świecie
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole wspierających się specjalistów

Benefity:

  • Karta do Medicover
  • Dofinansowanie do pasji
  • Elastyczny czas pracy •  Praca zdalna
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Vouchery i bilety
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Świętowanie wyjątkowych dni

Zapraszamy do aplikowania!

Etapy rekrutacji:

  1. Zapoznamy się z Twoim CV.
  2. Zadzwonimy do Ciebie na krótki screening telefoniczny.
  3. Zaprosimy Cię na spotkanie z rekruterem, Managerem, ekspertem IT (online).
  4. Damy znać, jak Ci poszło!

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584