SAP Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, specjalizującej się w rozwiązaniach biznesowych i e-commerce na rynku skandynawskim poszukujemy doświadczonego SAP ABAP Developera z minimum 5-letnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań SAP. Idealny kandydat będzie posiadał zaawansowaną wiedzę na temat klasycznego programowania ABAP oraz zrozumienie środowiska SAP S/4HANA, w tym umiejętność adaptacji kodu w kontekście migracji i optymalizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie niestandardowych aplikacji, raportów, interfejsów, ulepszeń czy formularzy, wspierających procesy biznesowe.
  • Programowanie w ABAP z wykorzystaniem m.in. raportowania ALV, BAPIs, BADIs, User Exits, oraz narzędzi takich jak Adobe Forms i SmartForms.
  • Optymalizacja kodu ABAP w celu zwiększenia efektywności i minimalizacji zużycia zasobów.
  • Zarządzanie pełnym cyklem życia projektu, od zbierania wymagań, przez dostarczanie rozwiązań technicznych, po wsparcie użytkowników.
  • Współpraca z konsultantami funkcjonalnymi oraz użytkownikami biznesowymi.
  • Wykorzystywanie narzędzi Atlassian (Jira, Confluence) do zarządzania projektami, dokumentacji oraz współpracy zespołowej.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu ABAP.
  • Zaawansowana znajomość SAP S/4HANA i umiejętność adaptacji kodu w tym środowisku.
  • Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu obiektów RICEF.
  • Umiejętność optymalizacji wydajności kodu ABAP.
  • Doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia projektu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, min. B2.

Oferujemy:

  • Płatny urlop.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Różnorodne benefity, w tym prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, globalne wydarzenia.
  • Przyjazne środowisko pracy, skandynawską kulturę pracy oraz biuro w atrakcyjnej lokalizacji.
  • Możliwość pracy hybrydowej - wtorki i czwartki w biurze w Gdańsku.
  • Zajęcia językowe.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648