SAP Cloud Integration Developer
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
NTT DATA Business Solutions
16. 9. 2024

Miejsce pracy: Poznań/praca zdalna/hybrydowa

Czekają na Ciebie takie zadania jak:

  • Projektowanie, rozwój i wdrażanie rozwiązań chmurowych SAP BTP zgodnie z celami strategicznymi klientów.
  • Tworzenie i wdrażanie scenariuszy integracyjnych z wykorzystaniem SAP Integration Suite w celu łączenia systemów SAP i non-SAP.
  • Dostarczanie wsparcia technicznego oraz mentorowanie zespołów projektowych, dbając o jakość dostarczanych rozwiązań SAP BTP.
  • Ścisła współpraca z klientami w celu zrozumienia ich wymagań biznesowych i przekładania ich na efektywne rozwiązania SAP BTP.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe:
  • Doświadczenie w realizacji projektów integracyjnych i wdrożeniowych SAP.
  • Bogate doświadczenie w SAP Process Integration/Process Orchestration (PI/PO) oraz SAP Cloud Platform Integration (CPI).
  • Znajomość adapterów CPI:
  • Doświadczenie z adapterami CPI, takimi jak ODATA, SFTP, FTP, IDOC, RFC/BAPI, SOAP, HTTP, REST, JDBC, XI Proxy Adapters.
  • Technologie WSDL, JSON, XML:
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z powyższymi technologiami, szczególnie w kontekście integracji systemów.
  • Zaawansowana znajomość SAP Integration Suite:
  • Biegłość w projektowaniu, implementacji i utrzymaniu rozwiązań integracyjnych przy użyciu SAP BTP Integration Suite.
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu przepływami integracyjnymi.
  • Znajomość SAP API Management, SAP Cloud Connector oraz innych komponentów SAP BTP.
  • Programowanie:
  • Umiejętność tworzenia niestandardowych rozwiązań w ABAP.
  • Znajomość Javy oraz/lub pisania skryptów Groovy w kontekście SAP CPI do scenariuszy mapowania i integracji.
  • Znajomość protokołów integracyjnych:
  • Biegłość w obsłudze protokołów REST, SOAP, IDoc, JDBC, FTP, SFTP.
  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi takich jak Postman i SOAPUI.
  • Umiejętność przekształcania danych w formatach JSON, XML, CSV.

Oferujemy:

  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach
  • Dostęp do szkoleń, certyfikacji i konferencji finansowanych przez pracodawcę
  • Każdy zespół posiada swój budżet szkoleniowy – czekamy na Twoją inicjatywę w jakim obszarze chcesz się rozwijać.
  • Pracę zdalną z dowolnej lokalizacji lub hybrydową korzystając z naszych biur, znajdujących się w Poznaniu, Tarnowie Podgórnym, Katowicach, Wrocławiu lub Warszawie
  • Pracę w elastycznych godzinach i zadaniowy system pracy.
  • Pakiet home office, dla większego komfortu pracy zdalnej (krzesło, dodatkowy monitor, ergonomiczna myszka itp.)
  • Pracujemy w nowoczesnych biurach, w których znajdziecie między innymi stół bilardowy, flipper, piłkarzyki, dart, strefa relaksu.
  • Lubimy wspólnie spędzać czas po pracy, łącząc pasje naszych pracowników podczas wspólnych wyjazdów na narty, wycieczki rowerowe, wyprawy żeglarskie.
  • Często spotykamy się na ogólnofirmowych i działowych imprezach integracyjnych, jest też wiele innych okazji do spotkań, wymiany myśli z kolegami i koleżankami z pracy.
  • Kulturę organizacyjną dbającą o work-life balance.
  • Celebrujemy ważne dni w życiu naszych pracowników.
  • Oferujemy dostęp do kompleksowej opieki psychologicznej, indywidualnych sesji z coachami i psychodietetykami oraz udział w inspirujących webinarach.
  • Jesteśmy otwarci na pomysły i inicjatywy np. akcje charytatywne.

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567