SAP Backed Developer
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
DCG
11. 6. 2024

DCG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby na stanowisko:

SAP Backend Developer

Warszawa, Towarowa 28

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja czynności oraz zadań w ramach projektów SAP
  • Realizacja projektów związanych z dalszym rozwojem oraz utrzymaniem modułów SAP

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracach programistycznych na platformie SAP
  • Dobra znajomość składni programowania w języku ABAP
  • Umiejetność implementacji BAPI oraz BADI
  • Znajomość budowy usług Webservices oraz raportów ALV
  • Umiejętność implementacji SAP Enhancements
  • Znajomość SAP Workflow (USER-EXIT)
  • Znajomość obsługi wydruków SmartForms
  • Dobra znajomość aplikacji SAP w zakresie jednego z modułów SAP FI, CO, MM, SD, PS, RFX, PM

OFERUJEMY:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Szkolenia
  • Stałe wsparcie konsultanta
  • Udział w integracjach i wydarzeniach organizowanych przez DCG
  • Program rekomendacji pracowników

  • Praca Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851