Samodzielny Stolarz Meblowy
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sunreef Venture S. A.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty. Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Opis stanowiska
  • montaż mebli z wyciętych formatek na CNC
  • wykonywanie elementów do mebli skrzyniowych przeznaczonych do wyposażenia jachtów
  • obróbka maszynowa elementów budowy mebla
  • praca z rysunkiem technicznym
  • obsługa elektronarzędzi i stacjonarnych maszyn
  • przestrzeganie przepisów bhp i porządku na stanowisku pracy

Wymagania
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (CNC, wiertarki, okleiniarki, piły, montaż mebli)
  • umiejętność obsługi maszyn i elektronarzędzi
  • znajomość czytania rysunku technicznego
  • dokładność i dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (bez nocek)

Oferujemy
  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie. Brak kryzysu meblarskiego
  • bezpłatny transport z Elbląga i okolic: czas transportu 35 min. lub
  • zakwaterowanie w hostelu pracowniczym obok stoczni
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • karta Multisport
  • dodatek relokacyjny łącznie 3000 zł netto
  • nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy do 1000 zł/os

  • Praca Gdańsk
  • Stolarz gdański
  • Stolarz Gdańsk
  • Stolarz Pruszcz Gdański
  • Stolarz Nowy Dwór Gdański
  • Stolarz Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448