Samodzielny Spedytor Międzynarodowy FTL
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
GRAND Sp. z o.o
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa operacyjna zleceń przyjmowanych do realizacji
  • zarządzanie flota własną – kontakt z kierowcami
  • bieżąca współpraca z podwykonawcami (przewoźnicy, partnerzy spedycyjni)
  • prowadzenie ewidencji wykonanych przewozów
  • efektywne planowanie przewozów
  • optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy z taborem własnym
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z realizacją drogowych przewozów krajowych oraz międzynarodowych – zagadnienia operacyjne, formalno-prawne
  • języka angielski i/lub niemiecki – komunikatywny w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość rynku podwykonawców oraz załadowców
  • komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (excel, word)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielność w wyznaczonym obszarze kompetencji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatna opieka zdrowotna

  • Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)

GRAND Sp. z o.o. jest firmą specjalizująca się w realizacji krajowych oraz międzynarodowych przewozów drogowych – kompleksowa obsługa kontraktowa, zarządzanie taborem. Informacje na temat firmy GRAND znajdziecie Państwo na stronie www.grandlogistics.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRAND Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Głogowie przy ulicy Piastowskiej 5 moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu bieżących i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926”

  • Praca Wrocław
  • Spedytor Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087