Samodzielny Spedytor Krajowy / Międzynarodowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Michl Polska Sp. z o.o.
28. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zdobywanie i realizowanie zleceń spedycyjnych
  • Opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej.

WYMAGANIA:

  • Własna baza kontaktów, z której będziesz mógł korzystać pracując u nas.
  • Doświadczenie w branży spedycyjnej.
  • Samodzielna organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • Bardzo atrakcyjny, jasny i czytelny system wynagrodzeń składający się z wynagrodzenia zasadniczego, premii oraz wielu dodatków (premie świąteczne, roczne, świadczenie urlopowe oraz wynagrodzenie urlopowe).
  • Premia zależy tylko i wyłącznie od Twoich wyników, a nie wyników grupy. Brak górnej granicy wynagrodzenia.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony zaraz po trzy- lub sześciomiesięcznym okresie próbnym/określonym.
  • Możliwość pracy w systemie Home Office. Twoje zaangażowanie oceniamy na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi klientów, a nie na podstawie przepracowanego czasu pracy.
  • Szkolenia w zakresie języków obcych (j. niemiecki, j. angielski i j. włoski). - dla osób pracujących stacjonarnie w katowickiej centrali Firmy.
  • Pracę w uznanej i obecnej od ponad 20tu lat na rynku Firmie w Polsce (w Niemczech to prawie 70 lat!), będącej bardzo dobrym płatnikiem. Posiada niskie numery TIMO (44378 ) i TRANS (5981), oraz ma same pochlebne oceny dotyczące przebiegu płatności.
  • Status Super Płatnika oraz ponad 2000 pozytywnych ocen płatnika od przewoźników na giełdzie Trans!
  • Kameralną, niekorporacyjną atmosferę w pracy, bez stałego i męczącego nadzoru przełożonych.
  • Atrakcyjna lokalizacja w bardzo reprezentatywnym biurowcu w samym centrum Katowic, w pobliżu wielu restauracji, punktów gastronomicznych i sklepów.
  • Dwupoziomowe, stylowe biuro z dostępem do pięknego patio oraz własnego firmowego parkingu dla pracowników .
  • Wynagrodzenie 3000 – 15 000 PLN netto miesięcznie (uzależnione od indywidualnych wyników sprzedaży)

  • Praca Katowice
  • Spedytor Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315