Samodzielny Spedytor
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
ADAR sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne organizowanie działań w zakresie spedycji międzynarodowej i/lub krajowej;
  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży spedycyjnej;
  • Umiejętność generowania marży;
  • Nastawienie na osiąganie wyników.

To oferujemy

  • Freight Automation by Hogs;
  • Dowolna forma współpracy: B2B / UoP;
  • Wynagrodzenie ściśle powiązane z generowanym zyskiem;
  • Jasne warunki współpracy;
  • Płaska struktura firmy;
  • Mili, życzliwi i pomocni współpracownicy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • system premiowy

JEŚLI:

Jesteś samodzielną Spedytorką/samodzielnym Spedytorem?

Nie potrzebujesz szefa nad głową?

Chcesz pracować samodzielnie oraz zdalnie? A może stworzyć team z koleżanką lub kolegą?

Wiesz, że mogłabyś/mógłbyś generować większą marżę, ale czas przepalasz na papierkowej robocie?

Chcesz dostać duuużą część tego co wypracowałaś/wypracowałeś?

Jeśli TAK to APLIKUJ.

Jeśli nie jesteś pewna/pewny to APLIKUJ.

Proces rekrutacyjny:

1 etap - rozmowa telefoniczna.

2 etap - spotkanie online z Kierownikiem ds. Spedycji.

Jesteśmy polską firmą transportowo-technologiczną, zatrudniającą blisko 160 osób, działającą na rynku międzynarodowym od 1981 r. Szeroko pojętym transportem zajmujemy się od ponad 40 lat. Dziś jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży TSL w Polsce. Zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu pełnimy rolę aktywnego gracza na najważniejszych rynkach europejskich.

Przez ostatnie lata wprowadziliśmy wiele zmian w sposobie funkcjonowania naszej firmy i rozwoju ludzi, dzięki którym sukces jest możliwy. Stawiamy nacisk na naukę i podwyższanie swoich kompetencji, co bezpośrednio wpływa na nasze działania. Aby osiągać nasze cele, potrzebujemy ludzi oddanych i gotowych do pracy, która będzie wymagała dużego zaangażowania i motywacji. Podejmowania pewnych decyzji.

Wychodząc poza standardy typowej spedycji, uczymy się, zmieniamy i osiągamy zamierzone cele. Do współpracy angażujemy ludzi spoza branży, bez doświadczenia, którzy dopiero pod naszymi skrzydłami poznają prawdę o branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka).

Stale szukamy osób, które chcą się uczyć i stosować zdobytą wiedzę w swojej pracy. Ostatnie 40 lat na rynku pokazały nam, że zmiany są możliwe tylko dzięki zaangażowaniu, współpracy i zaufaniu.

  • Praca Białystok
  • Spedytor Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087