Samodzielny spedytor drogowy – busy 3,5T
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, Masovian Voivodeship, Polska
BFI Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Szukasz miejsca, w którym można rozwinąć skrzydła i mieć rzeczywistą satysfakcję z pracy? Aplikuj teraz i dołącz do ekipy specjalistów, którzy naprawdę lubią swoją pracę oraz siebie nawzajem!

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, koordynowanie i realizowanie międzynarodowych zleceń transportowych dla naszych klientów, w myśl zasady „Oni nam, My im”
  • prowadzenie aut do 3,5T na terenie Europy Zachodniej
  • nawiązywanie nowych relacji biznesowych z Klientami oraz powiększanie bazy przewoźników, ponieważ chcemy rozwijać to, co najlepsze!
  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z naszymi Partnerami, bo to dzięki ich zaufaniu stajemy się lepsi!

Nasze wymagania

  • jesteś samodzielny w codziennej pracy i masz doświadczenie w koordynowaniu transportu i prowadzeniu aut do 3,5T na terenie Europy Zachodniej
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, a najlepiej niemieckim
  • jeśli przy tym wszystkim lubisz pracę w transporcie i cenisz wysoką kulturę organizacji, która rozumie, że dobra atmosfera w miejscu pracy to podstawa, dołącz do nas!

To oferujemy

  • już od pierwszego dnia pracy poczujesz się częścią drużyny. Na czas wdrożenia zapewniamy Ci opiekę mentora, który pomoże Ci odnaleźć się w naszej organizacji i zagwarantuje najlepszy start w nowe obowiązki. Wiemy czym jest właściwy onboarding i wartościowe szkolenia
  • jeśli potrzebujesz rozwijać swoje kompetencje językowe – zagwarantujemy Ci stacjonarne szkolenia z lektorami j. angielskiego i niemieckiego
  • dbamy o Twój komfort pracy, dlatego zapewnimy Ci dogodne warunki pracy w nowoczesnym, świetnie zlokalizowanym biurze w Gdyni
  • umowa o pracę i Twoja satysfakcja to dla nas podstawa. Gwarantujemy także przejrzysty systemem premiowy, który realnie motywuje!
  • Twoje przyszłe benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport i zadowolenie z pracy
  • do tego wszystkiego dodajemy świetną kawę, jeszcze lepszą atmosferę, wzajemny szacunek i partnerskie podejście.

  • Praca Siedlce
  • Spedytor Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851